Salon sprzedaży w Warszawie firmy Magam
Hydromasaż, maty ozonowe, hydroterapia w Centrum Handlowym Blue City

Magazyn i serwis:
Centrum Handlowe BlueCity, Al. Jerozolimskie 179 Warszawa
mapa dojazdu
Telefony do firmy Magam oferującej hydromasaż Dr FrenkelTelefony:
kom. 0-601-227-037
tel. tel. 22 311 76 67

Godziny Otwarcia:
Po uzgodnieniu telefonicznym.

Hydromasaż, maty masujące, maty ozonowe


Niemiecka firma Dr FRENKEL już od 40 lat jest znanym europejskim producentem urządzeń do masaży, zarówno mechanicznych, jak również urządzeń do masażu wodnego z zastosowaniem ozonu. Firma jest właścicielem wielu patentów wykorzystywanych w produkowanych urządzeniach.
Przeznaczone są one głównie do użytku domowego oraz dla gabinetów odnowy biologicznej czy fitnes klubów. Na rynku Polskim mamy przyjemność oferować Państwu najlepsze urządzenia do hydromasażu, kąpieli perełkowej i ozonoterapii Doktora nauk medycznych W.G. Frenkela Perlamed 9000 Computer Control.
Hydroterapia (wodolecznictwo, balneologia) to zabiegi uzdrawiające znane od wieków, uznawane zarówno przez medycyną tradycyjną jak i alternatywną polegające na zewnętrznym zastosowaniu wody w celu zapobiegania i leczenia dolegliwości. W Polsce do niedawna takie kuracje dostępne były tylko w sanatoriach.
Dostarczany przez nas sprzęt do hydromasażu, pozwoli Państwu na stosowanie hydromasażu w każdej domowej wannie, bez potrzeby jakichkolwiek przeróbek. Urządzenia firmy Frenkel znajdują idealne zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak i profesjonalnych.