BERN

kontakt z firmą Magam

cofnij się do strony z fotelami


Bern
     Posiada obrotową podstawę, regulowane oparcie, 6 jednostek wibrujących umieszczonych w strategicznych dla ciała punktach, ogrzewanie i elektrycznego pilota, jak również podnóżek z funkcją masażu wibracyjnego. Pokryty jest czarną, wysokiej jakości sztuczną skórą. Jest on odporny na działanie wody i wysokiej temperatury. Nie tylko z wyglądu, ale też w dotyku porównywalny jest z najszlachetniejszą skórą nappa.

Prezentuje się jak elegancki fotel do oglądania telewizji, działając jednocześnie jak kuracja regenerująca. Takie połączenie wysokiego komfortu siedzenia i profesjonalnego masażu stanowi gwarant prawdziwego relaksu.

Dzięki 10 indywidualnie dobieranym programom do masażu głowy, karku, ramion i całego obszaru pleców masaż staje się czystą przyjemnością. Istnieje również możliwość podłączenia ogrzewania.

Oparcie fotela regulowane jest poprzez odchylenie. Urządzenie sterowane jest za pomocą microchipa i wyłącza się, w zależności od życzenia, po 10 - 99 minutowym zabiegu automatycznie. Masaż może obejmować całe ciało lub poszczególne jego części.

Dane techniczne:
- parametry sieci: 230 V, 50 Hz
- waga: ok. 27 kg
- wysokość siedziska: ok. 48 cm
- wysokość oparcia: ok. 115 cm
- szerokość: ok. 70 cm
- wysokość podnóżka: ok. 40 cm

2 lata gwarancji


>do góry        >fotele